Suplování:   Středa 29.6.2022

datum výpisu: 29.6.2022 (0:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2E

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

         

2O

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

         

2L

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

         

2Z

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

         

2K

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

         

3E

   

TRH

TRH

TRH

TRH

                 

3L

   

TRH

TRH

TRH

TRH

                 

3O

   

TRH

TRH

TRH

TRH

                 

3Z

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

PXE

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Mikule Tomáš

 

-

-

-

-

-

-

               

Boček Jiří

-

..

..

..

..

..

-

..

..

..

         

Danylevska Maryna

-

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Dobšínská Dana

 

-

..

-

-

-

-

-

-

-

         

Hrachovcová Michaela

-

..

..

..

-

..

-

..

..

-

         

Janíčková Olga

 

-

..

..

..

-

-

-

..

..

         

Kalupová Irena

 

Šo

-

..

..

..

                 

Kopecký Petr

-

-

-

-

-

..

-

..

..

-

         

Lukášová Renata

-

-

-

..

-

..

-

..

-

-

         

Pletichová Eliška

 

..

-

-

..

                   

Podracká Petra

-

-

..

-

..

-

-

-

-

-

         

Pščolka Pavel

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Tesarová Květoslava

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

         

Schuh Karel

 

-

-

-

-

-

-

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

CD3

REK

REK

REK

REK

REK

REK

REK

REK

REK

REK

REK

REK

REK

REK

REK

CD4

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

MZK

Změny v rozvrzích učitelů:

Šorejsová Yvona

1.hod

supl. (Ki)

OBN

3U+

(Z2)

přespočetná hod.

Pletichová Eliška

5.hod

odpadá

INF

2O (Dív)

 

Exkurze, divadlo apod.

 

7.hod

odpadá

INF

2O (Dív)

 

Exkurze, divadlo apod.

Změny v rozvrzích tříd:

2E

0.- 9. hod Exkurze, divadlo apod.

2O

0.- 9. hod Exkurze, divadlo apod.

2L

0.- 9. hod Exkurze, divadlo apod.

2Z

0.- 9. hod Praxe žáků

2K

0.- 9. hod Exkurze, divadlo apod.

3E

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hm)

 

2.- 5. hod třídnícká hodina

3L

1.hod

SPM

   

odpadá

 

(Hm)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Hm)

 

8.hod

SPP

   

odpadá

 

(Hm)

 

2.- 5. hod třídnícká hodina

3O

1.hod

MKO

   

odpadá

 

(Pe)

 

7.hod

CER

   

odpadá

 

(Kp)

 

2.- 5. hod třídnícká hodina

3Z

0.- 9. hod Praxe žáků

2U

1.hod

OBN

 

(Z2)

supluje

Šorejsová Yvona

(Ki)

 

4.hod

CEJ

   

odpadá

 

(Ki)

3U

1.hod

OBN

 

(Z2)

supluje

Šorejsová Yvona

(Ki)

 

4.hod

CEJ

   

odpadá

 

(Ki)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 30.6.2022

datum výpisu: 29.6.2022 (0:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2E

   

TRH

TRH

TRH

                   

2O

   

TRH

TRH

TRH

                   

2L

   

TRH

TRH

TRH

                   

2Z

   

TRH

TRH

TRH

                   

2K

   

TRH

TRH

TRH

                   

3E

   

TRH

TRH

TRH

                   

3L

   

TRH

TRH

TRH

                   

3O

   

TRH

TRH

TRH

                   

3Z

   

TRH

TRH

TRH

                   

3K

   

TRH

TRH

TRH

                   

2U

   

TRH

TRH

TRH

                   

2AOD

             

TRH

TRH

           

2APD

             

TRH

TRH

           

3AOD

             

TRH

TRH

           

3APD

             

TRH

TRH

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Danylevska Maryna

-

-

-

-

..

..

-

-

-

           

Lukášová Renata

-

..

..

-

..

-

-

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Meluzínová Věra

7.hod

odpadá

ZDR

3K (KSL)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

ZDR

3K (KSL)

 

zrušeno

Dostál Jan

0.hod

odpadá

TEV

3U (Chl)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

3U (Dív)+

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

TEV

3U (Dív)+

 

zrušeno

Mikule Tomáš

3.hod

odpadá

PAV

3K (G)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PAV

3K (G)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PAV

3K (G)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

PAV

2K (G)

 

zrušeno

Boček Jiří

1.hod

odpadá

SKT

3Z

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

SKT

3Z

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

SKT

3Z

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SKT

3Z

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PST

3Z

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PST

3Z

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

PST

3Z

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

PST

3Z

 

zrušeno

Hráček Roman

1.hod

odpadá

OAOP

3U+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

OAOP

3U+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

MAT

3U+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

VYPP

3K (G)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

VYPP

3K (G)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

OAOP

3K (G)

 

zrušeno

 

10.hod

odpadá

OAOP

3K (G)

 

zrušeno

Hrachovcová Michaela

3.hod

odpadá

SPM

3L

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

SPM

3L

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TEV

3L (Dív)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

TEV

3L (Dív)+

 

zrušeno

Janíčková Olga

5.hod

odpadá

OCI

3E

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

OCI

3E

 

zrušeno

Klíma Matěj

0.hod

odpadá

AIT

3E

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

INF

3L+

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

INF

3L+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AIT

3E

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AIT

3E

 

zrušeno

Kopecký Petr

3.hod

odpadá

CER

3O

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CER

3O

 

zrušeno

Masopustová Svatava

2.hod

odpadá

KSL

3K (KSL)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

KSL

3K (KSL)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

KSL

3K (KSL)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

KSL

3K (KSL)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

KOS

2K (KSL)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

KOS

3K (KSL)

 

zrušeno

Pletichová Eliška

2.hod

odpadá

KUM

2K+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

KUM

2O+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CEJ

2K+

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

INF

2O (Chl)+

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

INF

2O (Chl)+

 

zrušeno

Podracká Petra

1.hod

odpadá

AJA

2L+

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJA

2K+

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

2E

1.hod

AJA

   

odpadá

 

(Pp)

 

5.hod

INF

   

odpadá

 

(Pe)

 

7.hod

INF

   

odpadá

 

(Pe)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

2O

1.hod

AJA

   

odpadá

 

(Pp)

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

5.hod

INF

Chl

 

odpadá

 

(Pe)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

7.hod

INF

Chl

 

odpadá

 

(Pe)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

2L

1.hod

AJA

   

odpadá

 

(Pp)

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

2Z

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Lr)

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

2K

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Lr)

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

8.hod

PAV

G

 

odpadá

 

(Mt)

 

8.hod

KOS

KSL

 

odpadá

 

(Ms)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

3E

0.hod

AIT

   

odpadá

 

(Km)

 

1.hod

INF

   

odpadá

 

(Km)

 

5.hod

OCI

   

odpadá

 

(Jo)

 

7.hod

OCI

   

odpadá

 

(Jo)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

3L

1.hod

INF

   

odpadá

 

(Km)

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

3O

1.hod

INF

   

odpadá

 

(Km)

 

5.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Hm)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

3Z

1.hod

SKT

   

odpadá

 

(Bj)

 

5.hod

PST

   

odpadá

 

(Bj)

 

7.hod

PST

   

odpadá

 

(Bj)

 

8.hod

PST

   

odpadá

 

(Bj)

 

9.hod

PST

   

odpadá

 

(Bj)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

3K

5.hod

PAV

G

 

odpadá

 

(Mt)

 

5.hod

KSL

KSL

 

odpadá

 

(Ms)

 

7.hod

VYPP

G

 

odpadá

 

(Hč)

 

7.hod

ZDR

KSL

 

odpadá

 

(Me)

 

8.hod

VYPP

G

 

odpadá

 

(Hč)

 

8.hod

ZDR

KSL

 

odpadá

 

(Me)

 

9.hod

KOS

KSL

 

odpadá

 

(Ms)

 

9.hod

OAOP

G

 

odpadá

 

(Hč)

 

10.hod

OAOP

G

 

odpadá

 

(Hč)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

2U

0.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Ds)

 

1.hod

OAOP

   

odpadá

 

(Hč)

 

5.hod

RJA

RJA

 

odpadá

 

(Dm)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Ds)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Ds)

 

2.- 4. hod třídnícká hodina

3U

0.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Ds)

 

1.hod

OAOP

   

odpadá

 

(Hč)

 

2.hod

OAOP

   

odpadá

 

(Hč)

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hč)

 

4.hod

RJA

RJA

 

odpadá

 

(Dm)

 

5.hod

RJA

RJA

 

odpadá

 

(Dm)

 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Ds)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Ds)

2AOD

7., 8. hod třídnícká hodina

2APD

7., 8. hod třídnícká hodina

3AOD

7., 8. hod třídnícká hodina

3APD

7., 8. hod třídnícká hodina

 

Zpracováno v systému Bakaláři