Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Přezouvání na budově č. 12

Přezouvání na budově č. 12 

 

Vážení rodiče a zákonní zástupci, milí žáci.

S nadešlými zimními měsíci a příchodem sněhové pokrývky bychom Vás rádi informovali o důležitém opatření, které se týká bezpečnosti a pohodlí našich studentů. V posledních dnech jsme zažili změny v počasí a s tím spojený příchod sněhu.

Z důvodu zachování čistoty a bezpečnosti v prostorách školy, zejména v budově D, jsme nuceni Vás požádat o spolupráci. Prosíme, aby se všichni žáci při vstupu do školní budovy přezouvali do jakýchkoli čistých bot! Vhodné budou přezůvky či cokoli suchého a čistého. Budou fungovat i nepromokavé návleky, ale bohužel jako škola nejsme schopni poskytovat všem přesunujícím se studentům návleky erární. Jednalo by se o stovky návleků denně.

Toto opatření pomůže minimalizovat přenos vlhkosti a nečistot do školních prostor a zajistí tak pohodlné a bezpečné prostředí pro všechny. Bohužel dokud nebude žák přezutý, pak nebude moci být do prostor školy vpuštěn.

Jistě pochopíte, že je toto opatření nyní nezbytné a věříme, že nošení přezůvek do školy nebude až tak velká zátěž pro nikoho. Vaše spolupráce a pochopení v této věci jsou pro nás velmi cenné.

Děkujeme Vám za péči o bezpečnost a pohodu našich studentů a věříme, že společnými silami zajistíme, aby naše školní prostředí zůstalo příjemné a bezpečné.

 

S přátelským pozdravem a díky

 

Ing. Yvona Šorejsová v.r.

ředitelka školy